ENG: Again a bit later as usual, but last night I visited unexpected my grandpa. I cannot resist going to him :). Today I join the fall tag. An older blog friend "Evelyne" has tagged me here. This will be in Duch, sorry for my English blogreaders, but I will e back with a very awesome blogpost this sunday!!! :)
NL: Weer een beetje later als gewoonlijk, maar gisterenavond ben ik een onverwacht bezoekje gaan doen bij mijn bompa. Dat kan ik natuurlijk niet laten schieten :). Vandaag doe ik een "ongewonere post" en doe ik mee aan de herfsttag. Een oudere blogvriendin "Evelyne" heeft mij hierin getagged.
Thee & Koffie
Ik ben een echte thee drinker. Er zijn zoveel soorten maar mijn favoriete is zonder enige twijfel Kamille thee. Ik heb Kamille thee met honing, bessen,... Yammiee!! &Heel stiekem lust ik geen koffie. De enigste koffie die ik drink, zelden drink, is koude koffie, maar ik weet niet of dat echt meetelt.
Avondeten
Ik hou van pompoensoep!! Herfst is dan ook de ideale moment om dat te eten.
Snoep/koek
Als ik denk aan de herfst/najaars-snoepgoed, dan is dat toch wel speculaas en marsepein. Ik zou me nog wel
eens ziek kunnen eten aan marsepein (mihihi).
Ik ben niet zo’n fashionista, maar
ik natuurlijk hou ik er wel van om leuke kleren aan te doen. Mijn favoriete
outfit is diegene vanop de foto. De sjaal heb ik ooit gekregen deze is zo mooi
en warm, maar ook niet té warm. De jas is eigenlijk een winterjas, die ik in deze
periode van het jaar niet veel aan doe.Ik heb jaren lang alleen een zomer en
winterjas gekocht/gehad, maar sinds vorig jaar heb ik eindelijk een "tussenin-jas" gekocht. Deze is niet zo speciaal gewoon een zwarte van North Face. De schoenen
van op de foto heb ik al lang. Het zijn echt mijn ultieme favorieten. Ik heb
ze al zoveel naar de schoenmaker gedaan om er nieuwe hakken op te zetten, hopelijk
zullen ze nooit kapot gaan (keep dreaming). Tot zover de innerlijke
fanshionqueen haha...
Geurkaarsen
Ik hou wel van geurkaarsen, maar mijn
vriend en ik kopen er eigenlijk nooit. Momenteel hebben we toevallig wel enkele
vanille geurkaarsen van ikea in ons huisje staan.
Lippenstift en parfum
Al draag ik af en toe wel schmink,
toch ben ik niet zo’n "lipstickgirl". Als ik eens lippenstift aan doe is dat voor
speciale gelegenheden. Meestal blijft het dan bij een glossy lippenstift. Zelf zou ik graag
eens rode lippenstift aandoen, maar tot nu toe durf ik die niet te kopen. Durf
jij dat? Voor parfum zijn mijn favorieten; Scarlett (daar heb ik zowel een body cream van als de parfum van), Flower by Kenzo en zou graag meer dan alleen een staaltje hebben van Trésor/Loncome Paris.
Bezigheid
Als ik niet voor school bezig ben of met vrienden
iets leuks heb geplant, ben ik in mijn vrije tijd natuurlijk bezig met allerhande
creatieve dingen zoals jullie gewoon zijn vanop mijn blogje te zien. Op
zaterdag is dit anders, zaterdag proberen mijn vriend en ik de dag vrij te
houden voor elkaar,soms gaan we ergens naar toe, bezoeken we familie,... Maar
we sluiten onze dag bijna altijd af door samen onder de dekentjes te kruipen en een
film of serie te zien. Dit weekend zijn we naar de Ardennen geweest om een familielid van mijn vriend te herdenken, later in de avond gingen we naar een Halloween kot feestje.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Met enkel Nederlandstalige die meededen aan mijn blog candy, ga ik ook meteen de winnaar bekend maken. Met behulp van rondom.org.... krijg ik nummer 2 als winnaar dat is Je@net. Ik heb onlangs een kaartje naar Je@net gestuurd, dus dat adres heb ik al, het pakje komt naar je toe :). Omdat ik jammer genoeg maar twee deelnemers had, zou ik Thamar ook heel graag willen bedanken. Als jij wil mag je je adres doorspelen en krijg je van mij nog iets kleins opgestuurd!
Bedankt om mee te doen!!
Tot de volgende!!!
Hoi hoi
BeantwoordenVerwijderenWat gaaf. Dank je wel.
Ik heb mijn adres via facebook privé bericht naar je toe gestuurd.
Dank je Dank je Dank je.
Fijne dag
Groetjes Thamar
Super leuk ingevuld. Ik draag heel af en toe wel eens rode lippenstift, maar zou da ook graag vaker willen doen/durven. Ook een mooie outfit trouwens :)
BeantwoordenVerwijderenLeuk te lezen hoe ieders leven toch een tikkeltje anders verloopt (wat normaal is :p )
BeantwoordenVerwijderenSorry maar ik begin wat hopeloos te worden. Ik zou ook graag rechts van m'n blog zo'n gadget-ding creëren, maar dat lukt mij niet :o Heeeelp :/
BeantwoordenVerwijderenWat gaaf, Ellen. Dank je wel.
BeantwoordenVerwijderenIk zie het tzt wel verschijnen, helemaal leuk!
En wat leuk om al die weetjes over jou te lezen!